Te koop 2.500 m² nieuwbouw loods met laadkade en 130 m² kantoren
Nieuwbouw bedrijfsgebouw bestaande uit 2.500 m² opslagruimte in combinatie met 130 m² kantoren en 25 privatieve parkeerplaatsen te koop. Strategisch gelegen in de gouden driehoek Antwerpen – Brussel – Gent, vlakbij de N16 met een goede ontsluiting naar zowel de A12 als de E17.
Het casco magazijn (brandklasse C) met een vrije hoogte van 8 m is opgebouwd uit een staalconstructie met steeldeck en een vrij overspannen structuur. Verder is de loods voorzien van o.a. 2 laadkades, een automatische sectionale poort (4 m B x 4,20 m H) polybetonvloer (3 T/m²), lichtstraten met RWA koepel en individuele nutsleidingen.
Via de inkom met traphal bereikt men de lichtrijke kantoren op de de 1e verdieping. Aanwezigheid van een gemeenschappelijke totem.
Het bedrijfsgebouw maakt deel uit van een duurzaam bedrijvenpark "Cesar Business Park" (fase 1) bestaande uit 16 KMO-units van 180 m² tot 288 m² (samenvoegbaar tot +/- 3.400 m²) alsook bedrijfsgebouwen met laadkade vanaf 1.000 m² , samenvoegbaar tot grotere oppervlaktes van +/- 4.000 m². Tevens aanwezigheid van een gemeenschappelijke regenwaterput en mogelijkheid tot het plaatsen van een laadpaal. Voorziene oplevering Q1 2025.
Contacteer PANORAMA B2B voor bijkomende inlichtingen, plannen of een vrijblijvend plaatsbezoek 03 225 03 03.
Renovatieplicht: NOT_APPLICABLE