Gezellige kleine Bistro over te nemen op het Buda-eiland. Deze unieke gelegenheid biedt een combinatie van sfeer, faciliteiten en potentieel, waardoor het een droom wordt voor aspirant-ondernemers in de horeca die een snelle opstart willen maken.
Locatie:
Gelegen op het Buda-eiland, tussen twee Leiearmen in Kortrijk ligt dit bruisende en hippe eilandje, waar tal van toffe Leiespots, eet- en drinkadresjes en logeeradresjes oppoppen. De Brasserie ligt ook vlak bij de verlaagde leieboorden.
Concept:
Momenteel gepositioneerd als een Franse Bistro. Het is de perfecte bestemming voor liefhebbers van lekker vers eten en gezelligheid.
Faciliteiten:
⎯ Een uitgeruste keuken inclusief gasfornuis, oven, koel/vrieswerkbank en vaatwasser;
⎯ Instapklare bar met gezellige zaal inclusief meubilair, glazen, bestek, koffiemachine, frigo’s,…
⎯ Een ruim terras;
⎯ Een kelder voor het opslaan van drank en voeding;
⎯ Vrij van brouwer.
Capaciteit:
Binnen is er een capaciteit voor 22 personen, het terras biedt plaats voor 30 personen.
Prijs en Voorwaarden:
De vraagprijs is inclusief alle materiaal voorzien om op te starten. Het bedraagt een overname handelsfonds. Prijs op aanvraag. Zeer gunstige maandelijkse huur van 627 EUR.
Kansen:
Met zijn uitstekende ligging, kleinschaligheid en uitgeruste faciliteiten, biedt deze Bistro een unieke kans voor ondernemers die op zoek zijn naar een start in de horeca. Of je nu de bestaande formule wilt voortzetten of je eigen stempel wilt drukken met een nieuw