Te koop Charmante woning met 3 slaapkamers op een prachtige locatie
In het rustige en groene Molenstede vinden we deze gezellige woning uit 1961, gelegen op een zonnig perceel van 726 m². Toch is deze woning erg centraal gelegen op slechts 2 km van Diest-centrum en op 1 km van het treinstation.
Via de voordeur komen we binnen in de inkomhal en stappen we meteen de lichtrijke woonkamer (31.50 m²) binnen. Dankzij de grote ramen komt er veel daglicht binnen en het groene uitzicht zorgt voor een open gevoel. Naastliggend vinden we de keuken (9.80 m²). De woonkamer en keuken geven uit op de veranda, een fijne plek om tot rust te komen met zicht op de tuin. Op het gelijkvloers vinden we tevens een handige berging (8.70 m²) en een apart toilet.
De woning telt 3 slaapkamers (14.50, 12.50 en 7.50 m²) op de verdieping, die allen voorzien zijn van centrale verwarming. De compacte badkamer beschikt over een douche en een lavabo.
De ruime zolder (25 m²) biedt heel wat mogelijkheden. Ook is er een praktische kelder (27.50 m²), die dienst kan doen als bergruimte, garage of werkhuis.
De tuin is zuidwest-georiënteerd en geniet van veel zonlicht. Het is hier aangenaam vertoeven.
De woning wordt verwarmd op stookolie en de elektriciteit is niet conform het AREI. De meeste ramen zijn van enkel glas, maar de ramen in de woonkamer en veranda zijn reeds van dubbel glas (2008). Er zijn rolluiken aanwezig en op het gelijkvloers zijn deze elektrisch. Ook is er een regenwaterput. De woning heeft een EPC-label F (616 kWh/m²jaar), waardoor er een renovatieplicht geldt.