Te koop Charmant appartement met Balkon in een Rustige en Groene Omg
Gelegen aan de Drève de la Brise 8, in de gewilde wijk Watermael-Boitsfort, biedt dit ruime 2-slaapkamerappartement (+/- 100 m2 - CPE) een rustige woonomgeving met gemakkelijke toegang tot Place Wiener, lokale markt en het Zoniënwoud. Het bevindt zich op de 2e verdieping van een gebouw uit 1974.
De woonkamer (+/- 29 m²) is licht en uitnodigend dankzij de grote ramen en biedt een prachtig uitzicht op het groen. Een decoratieve open haard zorgt voor een gezellige sfeer. De keuken is recent gerenoveerd, volledig uitgerust en open naar de living. De inkomhal beschikt over een ingebouwde kast, en er is ook een aparte wasruimte (buanderie) voor extra gemak. Er is bovendien een kelderruimte en een parkeerplaats in de onderverdieping (+25.000 EUR).
Het appartement heeft twee slaapkamers (+/- 15 m² en 13 m²), beide met directe toegang tot het balkon (+/- 6 m²) met een zuidoostelijke oriëntatie, ideaal om van de ochtendzon te genieten. De badkamer is voorzien van een wastafel en een bad, en het toilet is apart voor extra comfort.
De ligging is ideaal, aan het einde van een doodlopende straat, in een groene en rustige omgeving. De Place Wiener, met haar cafés, restaurants en wekelijkse markt, ligt op slechts enkele minuten loopafstand. De openbaarvervoerverbindingen zijn uitstekend: de bussen 17 en 95 liggen op 4 minuten lopen, tram lijn 8 op 10 minuten lopen, en het station Boitsfort is eveneens op 10 minuten wandelafstand. Het Zoniënwoud en het Ter Kamerenbos liggen in de buurt e