DOE EEN BOD VANAF €195,000
JETTE: flat gelegen tussen de wijken Ballon en Jardin in Jette, tussen de Avenue de l'Exposition en de Avenue du Heymbosch.
Vlakbij winkels (Delhaize op 11 min wandelen, Colruyt op 12 min wandelen), scholen (Ecole Aurore op 13 min wandelen, Ecole de l'Arbre Ballon op 16 min wandelen) en talrijke openbaarvervoersdiensten, zoals tram (9), bus (13, 88, 820), metro (6).
We presenteren deze 90m2 flat op de 9e verdieping met lift.
Het appartement bestaat uit: inkomhal, woonkamer, keuken, 2 slaapkamers, badkamer, apart toilet, 2 terrassen, kelder nr. 60.
Het werkkapitaal van €330/maand is inclusief voorziening voor verwarming, water en gemeenschappelijke ruimtes.
Het reservefonds bedraagt €66/maand.
De EPB is C
Type verwarming: collectief
De woning is beschikbaar voor verkoop.
“Doe een bod vanaf: hoe werkt het?
- De geadverteerde prijs is de startprijs.
- De eigenaar, die het eigendom verkoopt, is vrij om te beslissen of hij al dan niet verkoopt. Als hij besluit te verkopen, is hij niet verplicht om het hoogste bod te aanvaarden, maar kiest hij het bod dat hem het beste past volgens zijn eigen criteria (bedrag van het bod, opschortende voorwaarden, deadline voor ondertekening, enz.)
- Als de eigenaar het bod weigert, heeft de makelaar geen recht op schadevergoeding.
- De makelaar heeft niet de bevoegdheid om de verkoop af te sluiten.
- Het bod moet worden ingediend in een verzegelde envelop. Als het bod wordt afgeleverd per e-mail, zonder envelop,