Te huur Stijlvol en prachtig gerenoveerd appartement
Stijlvol en prachtig gerenoveerd appartement met 2 slaapkamers (1 grote en 1 kleinere) op toplocatie.
Het appartement is gelegen in een kleinschalig gebouw op de 1ste verdieping. Het biedt je een perfecte mix van comfort, modern wonen en bereikbaarheid.
Eerste bewoning na renovatie, volledig instap klaar en onmiddellijk beschikbaar. Schilderwerken zijn reeds gedaan, visgraatparket over de ganse woning en sfeervolle verlichting.
Zeer centraal gelegen met een vlotte bereikbaarheid van stad en natuur dankzij de nabijheid van openbaar vervoer en alle belangrijke in- en uitvalswegen. Ideale ligging nabij Antwerpen en Linkeroever.
De woon- en eetkamer heeft grote raampartijen over de gehele breedte van het appartement, die zorgen voor een overvloed aan licht.
De keuken is voorzien van alle kwalitatieve en moderne hedendaagse toestellen van bekende merken (inclusief vaatwasser).
Aparte berging met aansluitingen voor wasmachine en droogkast.
Over de breedte van de living kan je genieten van een terras, wat uniek is op deze locatie.
Beide slaapkamers zijn gelegen aan de rustige achterzijde.
De strakke badkamer is eveneens luxueus ingericht met regendouche, lavabo , toilet en handdoekdroger.
Zeer energiezuinig (EPC: A) mede dank zij super isolerend glas en ramen, hoogrendementsketel en isolatie wat zorgt voor een zeer laag verbruik.
Alle nutsvoorzieningen zijn met individuele meters en hebben een conformiteitsattest.
Asbestvrij
Voor meer info of een bezoek: verbrandendijk79@gmail.com