In Oostkamp ontwikkelt Global Estate Group het gloednieuwe kmo-park Zwarte Gat op een strategische locatie langs de spoorweg Brugge-Gent.
In de bedrijfssite Zwarte Gat zijn er 43 kmo-units te koop en te huur. Deze gloednieuwe units zijn ideaal voor kleine en middelgrote ondernemingen die op zoek zijn naar een moderne en functionele werkruimte van 332-1107m². Deze kmo-units worden casco afgewerkt zodat jullie alle vrijheid hebben om de kmo-unit naar jullie eigen smaak en behoeftes in te richten. Sommige beschikken ook over een kantoorruimte!
Deze duurzame BEN-gebouwen (Bijna Energie Neutraal) hebben allen een hoogwaardige uitstraling en bieden ondernemers moderne, flexibele ruimtes.
De vraagprijs is exclusief bijkomende kosten.
De kmo-units in Oostkamp bevinden zich op een uitstekende locatie die gunstig is voor bedrijven. Gelegen in het hart van West-Vlaanderen, biedt Oostkamp een strategische positie met uitstekende bereikbaarheid via belangrijke snelwegen en openbaar vervoersverbindingen. Bovendien profiteren bedrijven van de nabijheid van grote steden zoals Brugge en Gent, waardoor ze kunnen profiteren van een bloeiende economische omgeving en tal van zakelijke kansen. Met moderne infrastructuur en een dynamische zakelijke gemeenschap is Oostkamp de ideale locatie voor kmo's die streven naar groei en succes.
Wordt dit uw kmo-unit in Oostkamp? Aarzel niet en contacteer ons snel via sales@globalestategroup.eu of via 050 46 10 10.