Te koop Instapklare open bebouwing in doodlopende straat op wandela
Ligging: gelegen in een rustige doodlopende straat, op wandelafstand van het centrum van Wingene.
Parking voor 2 wagens op eigen parking. Er is ook een grote inpandige garage. Deze garage kan ook omgebouwd worden naar grotere praktijkruimte.
De woning werd gebouwd in 2008 en is dus nog in uitstekende staat en instapklaar.
Indeling: binnenkomen in de ruime inkomhal. Vanuit hier is toegang tot het gastentoilet, eerste gelijkvloerse slaapkamer (met lavabo) deze kamer kan ook dienst doen als praktijkruimte. Of zoek je een huis met een gelijkvloerse slaapkamer dan kan ook hier gerust een douche installeren.
De lichtrijke leefruimte biedt zicht op de grote en zongerichte tuin en is bovendien ook voorzien van een gezellige gashaard. Palend aan de zithoek grenst de eetplaats en vervolgens ook de open keuken. De open keuken en leefruimte zorgen voor een gezellige en open indeling. De open keuken werd op maat gemaakt door DSM en voorzien van een praktisch kasteiland met ruimte voor 2 eetplaatsen en van volgende toestellen: ingebouwde frigo, vaatwas, dampkap, oven en microgolf, spoelbak, inductie kookplaat... Naast de keuken is een koele berging en wasplaats (met linnenkoker) gelegen, waar ook de achterdeur naar de tuin terug te vinden is. Vervolgens is er nog toegang tot de inpandige garage met automatische en sectionale poort.
Boven zijn nog eens 3 slaapkamers en een moderne en ruime badkamer, die voorzien is van een ligbad, inloopdouche, extra toilet en lavabo, en linnenkoker