Te koop Huis met garage in de wandelgemeente van 2024: De Panne
Huis met garage als casco aangeboden opdat de koper het zelf naar smaak verder inricht.
Het huis heeft véél potentieel. Zolder kan ingericht worden voor logies of AirBnB. Wachtleidingen sanitair voor extra badkamer en electriciteit zijn voorzien voor niv2 - zolder(zie foto's). Ook met de garage kan je vele kanten uit! Troeven zijn verder de rustige en centrale ligging (centrum, zee, bos, duinen, sportterreinen,...).
Op dit moment is de verdeling als volgt:
niv -1: kelder (deels; onder gedeelte inkom-traphal-buro)
niv 0: Inkom + traphal, living, eetkamer+keuken, bureau, WC, garage+zolder
niv 1 : traphal, 2/3 slaapkamers, 2 badkamers, WC
niv 2 : zolder - 3 kamers
Voor + achtertuin/terras.
Elektriciteit, sanitair, verwarmingsketel+elementen, isolatie gietvloer niv 0 + 1, professioneel gerenoveerd in 2009; Het huis is ruim vergeleken met veel nieuwbouw in de streek, degelijk gezet en kurkdroog.
Nog te renoveren door de koper waarvoor premies zijn: ramen+deuren (enkel glas), dakisolatie. Casco houdt in dat grote afbraakwerken bespaard blijven en dat de koper na aankoop met opbouw kan starten.
Bezoekmomenten verkrijgbaar via email: vota64vp@gmail.com. Zeker een bezoek waard!