Te koop 7 KMO Units te koop in Bedrijvenpark “Rollare” op toploca...
In de eerste fase van dit project worden 7 functionele magazijnen gebouwd met oppervlaktes tussen 264 m² en 484 m². In latere fases zullen er units vanaf 108 m² beschikbaar zijn. Daarnaast biedt het project ook mogelijkheden voor maatwerkgebouwen op aanvraag.
Aangeboden Unit A5: 408 m² - 550.800 €
Deze uitstekend gelegen KMO-units bevinden zich op slechts 400 m van de N32/N36, 650 m van de Westlaan, 2 km van het centrum en op 10 minuten van de E403, wat zorgt voor een vlotte bereikbaarheid.
Kenmerken van de loodsen:
Isolerende constructie met betonnen tussenwanden en witgelakt geïsoleerd steeldeck
Polybetonvloer met draagkracht van 3T/m²
Automatische sectionale poorten (4 m x 5 m)
Minimale vrije hoogte van 6 m
Regenwaterput per unit
Aluminium schrijnwerk & afgewerkte ramen
EPB-conforme uitrusting, inclusief ventilatie, lichtstraten en verlichting binnen & buiten
Prijzen exclusief: parkeerplaatsen, basisakte & opmetingskosten, aansluitingen voor water en elektriciteit en brandtechnische voorzieningen.
Wilt u uw bedrijf vestigen of zoekt u een slimme investering in een toekomstig bedrijvenpark op een strategische locatie? Neem gerust contact met ons op!
📩 bedrijfsvastgoed@arcade-vastgoed.be
📞 Thomas – 0475 32 51 89
Renovatieplicht: onbekend