GELIJKVLOERS
We betreden de woning via de inkomhal, voorzien van een aparte gastentoilet. We treffen hier tevens de aansluiting voor was- en droogmachine. Aansluitend komen we in de leefruimte , op visgraat parket, waar een sierhaard aanwezig is. Daarnaast vinden we de keuken, op tegel. Deze is uitgerust met een oven, inductie kookvuur, dampkap, ijskast met vriesvak, een vaatwasmachine en een dubbele spoelbak met uitdruip. Achteraan de woning is een verzorgde tuin, met een overdekt terras. Daarnaast is er ook nog een open terras, op bankirai. Naast de woning is een oprit, welke toegang geeft tot de garage achteraan de woning.
EERSTE VERDIEPING
Via een overloop, op kurk, voorzien van een aparte toilet, krijgen we toegang tot 3 slaapkamers en de badkamer. Drie slaapkamers (7m² -15m² - 14m²), allen voorzien van rolluiken. De muren van de master-bedroom zijn geïsoleerd. De badkamer, op tegel, is voorzien van een inloopdouche, enkele lavabo + meubel en een doorstromer.
TWEEDE VERDIEPING
Via een overloop, op kurk, voorzien van een aparte toilet, krijgen we toegang tot de overige 2 ruime slaapkamers. Beide ruime slaapkamers (12m² -20m²) zijn op kurk, voorzien van rolluiken en en 1 is voorzien van ingemaakte kasten Naast de slaapkamers, is er tevens een extra bergruimte aanwezig, voorzien van een
handenwasser. Er is een extra zolderruimte aanwezig, met vloerisolatie.
ONDERGRONDS
Er is een ruime kelder aanwezig waar we de nutsvoorzieningen treffen, alsook een nieuwe condensatieketel