DOE EEN BOD VANAF €150.000
JETTE: Een appartement met één slaapkamer gelegen in de wijk Dieleghem, bekend om zijn groene ruimtes, tussen het ziekenhuis, het UZ VUB en de Roi Baudoin parken.
Dicht bij de scholen Dieleghem, Aurore en Sacré-Coeur, op 10 minuten loopafstand en bereikbaar met de bussen 83 en 14 en bus 245 van De Lijn.
Deze flat van 88 m² bevindt zich op de gelijkvloerse verdieping van een klein appartementsgebouw.
De flat bestaat uit: hal, woonkamer, keuken, slaapkamer, kantoor, badkamer, apart toilet en binnenplaats.
Het werkkapitaal, bestaande uit gemeenschappelijke kosten, verwarming en warm water, bedraagt : 118,53/maand.
Het reservefonds bedraagt : 121,83€/maand
Type verwarming: collectief
De woning is bewoond.
Huidige huur: €508,45
“Een bod doen vanaf: HOE WERKT HET?
- De geadverteerde prijs is de startprijs
- De eigenaar, die de woning verkoopt, is vrij om te beslissen of hij al dan niet verkoopt.
Als hij besluit te verkopen, is hij niet verplicht het hoogste bod te accepteren, maar kiest hij het bod dat hem het beste uitkomt in het licht van zijn eigen criteria (bedrag van het bod,
voorwaarden, termijn voor ondertekening).
- Als de eigenaar het bod weigert, heeft de makelaar geen recht op welke vergoeding dan ook.
- De makelaar heeft geen verkoopbevoegdheid.
Aarzel niet om onze website (www.immobalcaen.be) te bezoeken om te zien waar de woning zich bevindt op onze interactieve kaart met alle bezienswaardigheden en faciliteiten in de buurt van