Te koop Commerciële gelijkvloerse verdieping ingericht als praktijk
Gelijkvloerse verdieping, ingericht als praktijkruimte met uitstekende zichtbaarheid.
Gelegen langs het kerkplein van Itterbeek met verschillende parkeermogelijkheden op openbaar domein.
Deze eigendom omvat een open inkom met wacht-/onthaalhoek, een polyvalente ruimte ingericht kan worden als winkel, burelen of overige naar wens. Deze is enorm lichtrijk dankzij de degelijke en recent vernieuwde raampartij aan de voorgevel.
Achteraan zijn 2 plaatsen afgewerkt die op heden in gebruik zijn als (para)medisch kabinet, deze genieten dankzij ook deze raampartijen aan de achterkant van het gebouw heel wat natuurlijk licht. De kabinetten hebben een oppervlakte van 7m² en 10m².
Voorts is een aparte keuken met beperkte installaties en opbergmogelijkheden terug te vinden als ook een apart toilet.
Inbegrepen in de verkoop is een praktische en ruime kelder van +/- 21m².
Deze gelijkvloerse verdieping maakt deel uit van een kleine mede-eigendom (3 units) met zeer beperkte lasten betreffende onderhoud van het gebouw. Achteraan is een gemeenschappelijk tuintje terug te vinden.
EPC 270 kWh/m² jaar
Asbestveilig.