Zeer mooie eigendom van 7628 m² met zijn aangename woning 4 gevels en een groot bebost terrein in het dorp Dohan, deelgemeente van Bouillon-sur-Semois.
Zelf gebouwd in 2002 door de huidige eigenaars in massief hout op kelders in betonblokken en betonplaten, dak in natuurleien, ramen meranti dubbele beglazing, houten afwerking buiten, dak-muren-dekvloeren geisoleerd, verwarming met recente pelletkachel en elektrische radiatoren, elektrische installatie met geldig attest, 18 fotovoltaïsche panelen met een totaal vermogen van 5400 Wp van 2018, regenwatertank 5000 liter, thermodynamische ketel, individuele waterzuiveringsinstallatie erkend door het Waalse Gewest en Idélux, tv, internet.
Fotoalbum van de bouw kan tijdens bezichtigingen geraadpleegd worden.
Gelijkvloers heeft inkomhal 12 m² en 2 garages 26 en 28 m², waarvan één met gemotoriseerde garagepoort.
De verdieping, op tuinniveau, heeft een lichte open ruimte 57 m² met salon-living/eetkamer en ingerichte keuken, overdekt terras 4 m², wasplaats/berging 8,50 m² met toegang tot de tuin, garderobe 2,50 m² en wc.
Onder het dak 4 slaapkamers 11-13-13-14 m², nachthal/kleine salon/bibliotheek 14 m² en badkamer 6 m² met ligbad, stortbad, wastafel en wc.
U word zeker verleid door de aangename sfeer binnen van deze zeer goed onderhouden en direct bewoonbare woning, het grote goed gerichte terrein en vanaf het terras, een uitzicht op het dorp en de omliggende natuur.