Te huur 3-slaapkamerappartement - Avenue Louis Bertrand
TE HUUR - 3-slaapkamerappartement - Avenue Louis Bertrand - Beschikbaar vanaf 1 april 2025 - Geschikt voor 2-persoonscohousing
Wij verhuren ons appartement, een echte parel, gelegen aan het bovenste deel van de Avenue Louis Bertrand in Schaarbeek. Het is licht, ruim en zeer aangenaam om in te wonen. Ideaal voor een klein gezin, een koppel of een cohousing met twee personen.
Details:
Huurprijs: €1.500 (exclusief kosten)
Ongemeubileerd: De foto’s tonen ons meubilair van toen wij er woonden, om je een idee te geven van de ruimte.
• Een grote, volledig uitgeruste keuken met een professioneel fornuis en een grote koelkast—perfect om samen te koken!
• 3 slaapkamers:
Twee ruime slaapkamers van 12m²,
Eén kleinere kamer van 10m², ideaal als bureau of kinderkamer.
• Een zeer lichte woonkamer die uitkomt op een klein, zonnig balkon.
Op maat gemaakte gordijnen en jaloezieën blijven aanwezig en passen perfect bij de ruimtes.
• Rustig en gezellig: Het appartement geeft het gevoel dat je boven de wolken woont. Gelegen op de 3e verdieping (geen lift) in een klein, vriendelijk gebouw waar buren elkaar kennen.
Heb je vragen of wil je een bezoek inplannen? Stuur ons gerust een e-mail via contact.louisbertrand24@gmail.com.
Een appartement dat een glimlach op je gezicht tovert—wij hopen dat jij er net zo van zult genieten als wij!