Te huur Horecazaak op de hoek bij de bruisende Cadix-buurt.
Bent u op zoek naar een unieke horecalocatie met talloze mogelijkheden? Dit karaktervolle pand, gelegen op een prominente hoek in de levendige Cadix-buurt, is nu te huur! Het pand heeft jarenlang de iconische Bar Tikila gehuisvest, en het sfeervolle interieur is grotendeels behouden gebleven. Extra troef: er rust al een geldige horecavergunning op het pand, waardoor u snel en eenvoudig kunt starten.
Geschikt voor diverse horecaconcepten:
Restaurant: Dankzij de ruime opzet binnen en het grote terras is het pand perfect voor een restaurant, ideaal voor lunch, diner of zelfs een tapasconcept.
Broodjeszaak of bakkerij: De gunstige ligging en zichtbaarheid maken dit pand een uitstekende keuze voor een drukbezochte broodjeszaak,bakkerij of een ambachtelijke patisserie.
Koffiebar: Het interieur en de gezellige hoeklocatie zijn perfect voor een koffiebar, waar klanten kunnen genieten van koffie en gebak in een ontspannen sfeer.
Wijn- of bierbar: Met de aanwezige bierinstallaties en biervoorzieningen kan dit pand eenvoudig worden omgetoverd tot een gezellige wijn- of bierbar.
Take-away of delicatessenwinkel: Ook voor een hippe take-away of deli is het pand zeer geschikt, met het terras als extra trekpleister voor klanten die willen blijven zitten.
Kenmerken van het pand:
Hoeklocatie met veel voetgangersverkeer in de populaire Cadix-wijk
Groot terras met nieuwe, automatische zwarte luifels, ideaal voor het ontvangen van gasten in de buitenlucht