Te huur 1000 m² showroom gelegen op amper 2 km van de E17 Deinze
Deze fantastische handelsruimte, met een oppervlakte van 1000 m², bevindt zich op slechts 2 km van de E17, wat zorgt voor een vlotte bereikbaarheid en uitstekende verbindingen naar andere belangrijke verkeersaders.
De ruimte is strategisch gelegen op het gelijkvloers aan de voorzijde van het gebouw en beschikt over alle moderne voorzieningen die nodig zijn voor een comfortabele werkomgeving. Zo is er een kitchenette, sanitair, aparte burelen en meer. Door de talrijke raampartijen profiteert het pand van een overvloed aan natuurlijk licht, wat bijdraagt aan een aangename en productieve werksfeer.
Buiten het gebouw zijn er bovendien ruime parkeermogelijkheden voor zowel personeel als bezoekers, wat een extra pluspunt is voor bedrijven met veel klantenverkeer. Bent u op zoek naar een nog grotere oppervlakte? Ook dat is mogelijk, want er zijn uitbreidingsopties tot wel 4.000 m² beschikbaar, afhankelijk van uw noden.
Deze ruimte is onmiddellijk beschikbaar en klaar om naar uw wensen ingericht te worden. Neem vandaag nog contact op met PANORAMA B2B GENT KANTOREN voor meer informatie of om een vrijblijvend plaatsbezoek in te plannen. U kunt ons bereiken op het nummer 09 225 09 02.
Renovatieplicht: nee