Te koop Instapklaar kantoorgebouw met vele mogelijkheden
Zeer ruim kantoorgebouw met vele mogelijkheden
GELIJKVLOERS :
Wachtruimte
Gang met klantentoilet
Directiebureel met mooi zicht op de aangelegde tuin
2 spreekkamer, 5 burelen
Toilet voor personeel
Archief
Technische berging (data)
Kitchenette
VERDIEPING 1
Open kantoorruimte met veel lichtinval
4 burelen
technische berging, sanitair (toilet, douche), kitchenette
VERDIEPING 2:
Grote vergaderzaal
Zolder in gebruik als archiefruimte
Technische ruimte, berging
KELDER
TUIN met waterpartij, binnenkoer en gezellig terras
BIJZONDERHEDEN
Ligging in het centrum van Zelzate, omgeven door tal van winkels, en horeca zaken, enz. Makkelijk bereikbaar met de wagen en voldoende toegangsmogelijkheden met het openbaar vervoer. Perfecte uitvalsbasis om kantoorruimte of commerciële zaak uit te baten.
In 2011 werd de nieuwbouw opgericht tussen 2 bestaande gebouwen, deze werden verbonden met de nieuwbouw en gerenoveerd.
De huidige bestemming van het complete gebouw is kantoorgebouw maar kan ingericht worden voor vele doeleinden.
Ook een herbestemming van een deel van het gebouw met combinatie kantoor en 3 wooneenheden is mogelijk (onder voorbehoud van vergunning).
77 zonnepanelen
Airco in burelen
CV met condensatiegasketel
Dit pand kan onderhevig zijn aan de renovatieverplichting die door de Vlaamse overheid wordt opgelegd voor niet-residentiële gebouwen. Consulteer voor meer informatie de website van het Vlaams Energie- en Klimaatagentschap via https://www.vlaanderen.be/bouwen-wonen-en-ene