Bent u opzoek naar een opbrengsteigendom in Gent? Dan is dit pand, onderverdeeld in 4 appartementen + winkel met appartement en een garage, mogelijk iets voor u.
Het pand is gelegen nabij het centrum van Gent. Dankzij de grote hoeveelheid aan winkels, scholen en andere faciliteiten in de buurt zorgt dit voor een levendige buurt. Verder is dit pand heel vlot bereikbaar via het openbaar vervoer en ook gelegen nabij invalswegen.
Deze opbrengsteigendom heeft volgende onderverdeling:
Gelijkvloers: Garagebox + Appartement met winkelruimte
1ste verdiep: Een één slaapkamer appartement + Tweeslaapkamer appartement
2de verdiep: Een één slaapkamer appartement + Tweeslaapkamer appartement
De huuropbrengst op dit moment bedraagt €3275/maand. De garagebox is momenteel in eigen gebruik. Ook is het winkelpand niet verhuurd.
Wenst u deze opbrengsteigendom te komen verkennen? Aarzel niet om contact op te nemen met Theo Wyseur via theo@convas.be of via het nummer: 0493 30 43 82.
Renovatieplicht: ja